O NÁS | VYPERto.cz

Nacházíte se zde: www.vyperto.cz  » Menu  » O NÁS

O NÁS

 

 

Jsme malá rodinná firma z úpatí Vysočiny, 23km od Brna. Jako manželé se čtyřmi dětmi žijeme a podnikáme z domova, ve kterém jsme jednoho dne zřídili prádelnu. Dnes jsme schopni zajišťovat tuto službu i pro Vás, kteří potřebujete rychle, kvalitně a šetrně vyprat své osobní oděvy, nebo i něco menšího z Vašeho bytu.

Pereme a žehlíme podle našich kapacitních možností, proto preferujeme privátní zakázky před velkoobjemovými. Upřednostňujeme individuální přístup k Vám jako jednotlivcům za účelem dosažení maximální kvality praní a Vaší opakované spokojenosti. Na praní používáme prověřené prací prostředky, které jsou účinné a přitom šetrné nejen pro Vaše prádlo, ale i přírodu.

Protože náš životní styl je v souladu s dlouhodobě udržitelným rozvojem, v našem provozu nenajdete nic, co by nebylo EKO, snažíme se tak zachovat životní prostředí i pro naše děti. Nepoužíváme žádnou náročnou technologii nebo chemický provoz.

Budeme rádi, pokud nás navštívíte v malebné vesničce Javůrek, procházkou do údolí Bílého potoka na Šmelcovnu. Můžete u nás ochutnat vlastní med, který přinesly včelky z okolních luk a lesů.

Zárukou naší prosperity je Vaše spokojenost.
Iva a Marek

 

  

 

Spřátelené weby:
eshop Mean Well www.eshop-meanwell.cz | údržba zeleně www.vysecto.cz | pěstování léčivých rostlin www.zahradaremesel.cz  | gastroblog www.paniruzickova.cz  | MI6 s.r.o. www.mi6.cz