V ČEM PEREME | VYPERto.cz

Nacházíte se zde: www.vyperto.cz  » Menu  » V ČEM PEREME

V ČEM PEREME

 

Filozofie Feel Eco

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí. Tyto dva aspekty v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu. Tato základní hesla stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků FeelEco  z ryze české produkce.

/ Produkty řady (značky) FeelEco plně korespondují s ekologickým životním stylem naší generace.     Všechny výrobky FeelEco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi.     Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí.

/ Aktivní látky obsažené v pracích prostředcích jsou rostlinného původu    a jsou snadno biologicky rozložitelné.     Neobsahují fosfáty ani optické rozjasňovače.

/ Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost    jak k  životnímu prostředí, tak i k prádlu.    Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou.

/ Žádný z produktů Feel Eco není testován na zvířatech.

/ Prací prostředky jsou účinné již při nízkých teplotách díky svému    koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů.     Současně obsahují složky, které chrání a oživují barvu praných textilií.

/ Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách.

/ Výrobky jsou baleny do recyklovaných a recyklovatelných obalů.